Vatansever Bilişim ve Binovist, imzaladıkları iş ortaklığı sözleşmesiyle kamu ve özel sektörde faaliyet gösteren, müşteri yönetim teknolojilerinde başarı hedefleyen şirketler için katma değer üretecek.

Vatansever Bilişim ve Binovist Bilişim Danışmanlık, kamu ve özel sektörde iş yapan kurumlara sunulacak önemli fırsatları birlikte geliştirmek için iş ortaklığına imza attı. Müşteri Yönetim Teknolojilerinde yaşanan gelişmeler ile şirketler B2B ve B2C iş modellerine uygun olarak Müşteri İlişkileri Yönetimi (CRM) projelerine hız veriyor. Pazarlamada hedef kitle yönetiminden kampanya yönetimine, müşteri segmentasyonundan satış süreçlerine, şikayet/talep yönetiminden saha servis operasyonları yönetimine pek çok süreç için danışmanlık ve Microsoft Dynamics projelendirme ile hizmet sağlayan iki şirket, müşterilerine katma değerli hizmet sunmaya devam edecek.

Binovist ile yapılan iş ortaklığı konusunda görüşlerini açıklayan Vatansever Bilişim Yöneticisi Şenol Vatansever “Bilgi ve iletişim teknolojileri pazarında butik bir Sistem Entegratörü olarak, seçkin müşterilerimize uçtan uca anahtar teslimi çözümler üretiyoruz. Vizyonumuz, Türkiye ve yakın coğrafyada ilk tercih edilen bilişim şirketi olmak. Bilgi ve iletişim teknolojileri sektörüne yön veren üretici ve çözüm sağlayıcı firmalar ile iş ortaklığı yapıyoruz. CRM çözümleri alanında birçok başarılı projeye imza atmış Binovist’i stratejik iş ortağımız olarak belirledik. Sadece yazılım değil, süreç danışmanlığını da sağlayarak bütünleşik çözümlerle müşterilerimize rekabet avantajı sağlıyoruz. Kanal üzerinden satış yapan şirketler için müşteri ve bayi ilişkileri yönetimini sağlayan portal hizmetlerini CRM ile entegre yapıda sunuyoruz. Müşterilerimizin rakiplerine kıyasla gelirlerini daha fazla artırmalarına vesile olmayı hedefliyoruz. Müşterileri, rakipleri, markaları ve ürünleri hakkında konuşulanları sosyal medya modülümüzle takip edebiliyorlar. Karar destek süreçlerine iş zekası çözümlerimiz ve gösterge panelleriyle katkıda bulunuyoruz.” dedi.

Vatansever Bilişim ile yaptıkları iş birliğinden büyük mutluluk duyduklarını açıklayan Binovist Kurucu-Yönetici Ortağı Engin Alan “Kurucu ortaklar olarak 12 yıllık sektör deneyimimizi ve Binovist olarak 50’yi aşkın projeyle temellenen başarımızı, Vatansever Bilişim ile imzaladığımız iş ortaklığıyla taçlandırıyoruz. Bu iş ortaklığının bizlere Türkiye ve yakın coğrafya pazarında daha etkin biçimde pazarlama faaliyetlerine girişme olanağı tanıyacağına inanıyoruz.” dedi.

 

Vatansever Bilişim A.Ş., bilgi ve iletişim teknolojileri pazarında Satış Entegratörü olarak hizmet veriyor. Yirmi yıllık satış, pazarlama, kanal yönetimi deneyimini özgün yaklaşımıyla birleştirerek Türkiye ve yakın coğrafyada ilk tercih edilen bilişim şirketi olma hedefiyle faaliyetlerine devam ediyor.

Binovist, Microsoft tarafında Gold ve Managed Partner yerel pazarda şirketlerin CRM ihtiyaçlarına çözüm olma ve pazarın önemli oyuncularından biri haline gelme yolunda önemli adımlar atmaya devam ediyor.

 

Basından Yansımalar