Vatansever Bilişim ve 6Kare arasında imzalanan iş ortaklığı sözleşmesi, kamu ve özel sektörde faaliyet gösteren ve dijital dönüşümde başarı hedefleyen şirketler için katma değer üretecek.

Global pazarda hızla yayılan e-dönüşüm, ülkemizde de hızlı bir ivme ile yükseliyor. Vatansever Bilişim ve 6Kare arasında imzalanan İş Ortaklığı; kamu ve özel sektörde iş yapan kurumlara sunulacak önemli fırsatların kapısını aralıyor. Satıştan insan kaynaklarına, üretimden finansa, iş süreçlerinde kapsamlı dönüşümler yaparak şirketlerin verimlilik ve tasarruf hedeflerine ulaşmalarını sağlamayı hedefleyen iki şirket, böylelikle insanların e-dönüşüme bakış açısını değiştirmeyi planlıyor.

6Kare ile yapılan iş ortaklığı konusunda görüşlerini açıklayan Vatansever Bilişim Yöneticisi Şenol Vatansever “Bilgi ve iletişim teknolojileri pazarında butik bir Sistem Entegratörü olarak, seçkin müşterilerimize uçtan uca anahtar teslimi çözümler üretiyoruz. Vizyonumuz, Türkiye ve yakın coğrafyada ilk tercih edilen bilişim şirketi olmak. Bilgi ve iletişim teknolojileri sektörüne yön veren üretici ve çözüm sağlayıcı firmalar ile iş ortaklığı yapıyoruz. BPM alanında 6Kare’yi ve Emakin’i tercih etme sebebimiz inovatif ve vizyoner yaklaşımlarıdır. Türkiye’de proje yapma deneyimlerine uygun olarak, ihtiyaç duyulan esneklik çerçevesinde kolay uygulanabilir çözümler sağlayarak müşteri memnuniyetini en üst seviyeye taşıyacağız,” dedi.

Vatansever Bilişim ile yaptıkları iş birliğinden büyük mutluluk duyduklarını açıklayan 6Kare Yönetici Ortağı Selahattin Bostancı “Hedefimiz, Vatansever Bilişim A.Ş.’nin sektördeki önemli tecrübesi ile Emakin Platformunun gücünü birleştirerek ülkemiz ekonomisinde kritik bir yıl olacak 2017’de birçok sektöre katma değerli ürünler ulaştırmaktır,” dedi.

 

Vatansever Bilişim A.Ş., bilgi ve iletişim teknolojileri pazarında Satış Entegratörü olarak hizmet veriyor. Yirmi yıllık satış, pazarlama, kanal yönetimi deneyimini özgün yaklaşımıyla birleştirerek Türkiye ve yakın coğrafyada ilk tercih edilen bilişim şirketi olma hedefiyle faaliyetlerine devam ediyor.

6Kare, yerel ve global pazarda şirketlerin ihtiyaçlarına çözüm olma ve pazarın önemli oyuncularından biri haline gelme yolunda önemli adımlar atmaya devam ediyor.

 

Basından Yansımalar