Bilişimciler Yönetim Kurulu ve Temsilciler

 

Yönetim Kurulu
Bilişimciler Pozisyonu Adınız Soyadınız Şirketiniz/Kurumunuz Unvanınız Lokasyon
Yönetim Kurulu Başkanı Şenol VATANSEVER Vatansever Bilişim Yönetim Kurulu Başkanı İstanbul
Yönetim Kurulu Üyesi Ferdi YILMAZ Türkiye Gençlik ve Eğitime Hizmet Vakfı (TÜRGEV) Bilgi Teknolojileri Yöneticisi Genel Müdür Yardımcısı İstanbul
Yönetim Kurulu Üyesi Ulaş CANTEPE Baktat Gıda IT Manager Bursa
Yönetim Kurulu Üyesi Hüsnü TAVLAŞ Türk Nippon Sigorta Sistem ve Ağ Yönetimi Müdür Yardımcısı İstanbul
Yönetim Kurulu Üyesi Çiğdem MORKOÇ Yılport Holding IT Supervisor Kocaeli
Yönetim Kurulu Üyesi Cihan KESER Hannover Fairs Turkey Bilgi Sistemleri ve Online Projeler Direktörü İstanbul
Yönetim Kurulu Üyesi Turgut ÇİLİNGİR Jolly Tur CIO İstanbul
Yönetim Kurulu Üyesi Mustafa GAYIR İstanbullines Lojistik ve Denizcilik Bilgi Sistemleri Müdürü İstanbul
Yönetim Kurulu Üyesi Gökhan ÜNLÜ Most İdea Yazılım Firma Ortağı İstanbul
Yönetim Kurulu Üyesi Kaan İBİLİ Rasyotek İnsan Kaynakları Genel Müdür İstanbul
Yönetim Kurulu Üyesi Murat SANCAR Burgan Bank Proje Yöneticisi İstanbul
Yönetim Kurulu Üyesi Fahrettin ÇAYLI T.C. Sağlık Bakanlığı Bilgi Sistemleri Yöneticisi İstanbul
Yönetim Kurulu Üyesi Zekeriya ÖZNAM Katılım Emeklilik Head of IT İstanbul
Yönetim Kurulu Üyesi Hakan YILMAZ Kaya Çiftliği Bilgi İşlem Yönetcisi İstanbul
Yönetim Kurulu Üyesi Şahabettin AKTAN Yıldız Holding Bilgi Sistemleri Yöneticisi İstanbul
Yönetim Kurulu Üyesi Enes BİLGİN Oyak Yatırım Teftiş Kurulu Başkanı İstanbul
Yönetim Kurulu Üyesi Mustafa ÇELİKPENÇE Dicle Elektrik Bilgi Sistemleri Müdürü İstanbul
Yönetim Kurulu Üyesi Arzu TUFAN Mobit Bilişim IT Manager İstanbul
Yönetim Kurulu Üyesi Tülin ÇAKMAK Gündem Medya Grubu | Payment Systems Magazine Danışman İstanbul
Yönetim Kurulu Üyesi Kerem GÜN Point Hotel IT Manager İstanbul
Yönetim Kurulu Üyesi Büşra DEMİREL İELEV Okulları Bilgi İşlem Teknolojileri Yöneticisi İstanbul

 

Yönetim Kurulu (Yedek Üyeler)
Bilişimciler Pozisyonu Adınız Soyadınız Şirketiniz/Kurumunuz Unvanınız Lokasyon
Yönetim Kurulu Üyesi (Yedek) Yusuf EVMEZ WatchGuard Technologies Türkiye & Yunanistan Ülke Müdürü İstanbul
Yönetim Kurulu Üyesi (Yedek) | Karadeniz Bölgesini Temsilen, Trabzon Temsilcisi (Vekaleten) Cenk BORA Zorlu Grand Hotel – Trabzon Bilgi Teknolojileri Müdürü Trabzon
Yönetim Kurulu Üyesi (Yedek) Önder KARADEMİR Özdilek Head of IT Bursa
Yönetim Kurulu Üyesi (Yedek) | Doğu Anadolu Bölgesini Temsilen, Ağrı Temsilcisi (Vekaleten) Vedat KIRAN Teknozete Genel Yayın Yönetmeni – Sahibi Ağrı
Yönetim Kurulu Üyesi (Yedek) Anıl Ayber ERGUNŞAH IT Expert Managing Partner İstanbul
Yönetim Kurulu Üyesi (Yedek) Yusuf ARSLANTÜRK PublicNic İnternet Teknolojileri Genel Müdür İstanbul
Yönetim Kurulu Üyesi (Yedek) Ramazan DEMİRTAŞ Demir Solutions Managing Partner İstanbul
Yönetim Kurulu Üyesi (Yedek) | Güneydoğu Anadolu Bölgesini Temsilen, Diyarbakır Temsilcisi (Vekaleten) Mahsum YAVUZ Jiber Tekstil Bilgi İşlem Müdürü Diyarbakır
Yönetim Kurulu Üyesi (Yedek) Salih SOYLU T.C. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Çevre ve Şehircilik Uzmanı (Bilgisayar Mühendisi) Ankara
Yönetim Kurulu Üyesi (Yedek) Emre KUNDUROĞLU United Nations IT Project Manager Ankara
Yönetim Kurulu Üyesi (Yedek) | Akdeniz Bölgesini Temsilen Başak BERK Koluman Otomotiv IT Müdürü Mersin
Yönetim Kurulu Üyesi (Yedek) | Ege Bölgesini Temsilen, İzmir Temsilcisi (Vekaleten) İsmail DURANKAYA İzmir Büyükşehir Belediyesi Bilgi Güvenliği Yöneticisi İzmir
Yönetim Kurulu Üyesi (Yedek) | Marmara Bölgesini Temsilen Zafer DÜZTEPE 5K Vizyon Yönetim Kurulu Başkanı İstanbul
Yönetim Kurulu Üyesi (Yedek) | İç Anadolu Bölgesini Temsilen Yasin YARBAY T.C. Sağlık Bakanlığı Danışman Ankara
Yönetim Kurulu Üyesi (Yedek) Ahmet KILIÇ Pegasus Alternative Sales Channel Manager / Technical Solution Manager İstanbul
Yönetim Kurulu Üyesi (Yedek) Tansu KARA Diebold Nixdorf Teknoloji / Altus Teknoloji Genel Müdür Servis / Genel Müdür İstanbul

 

Temsilciler
Bilişimciler Pozisyonu Adınız Soyadınız Şirketiniz/Kurumunuz Unvanınız Lokasyon
Gaziantep Temsilcisi Ayhan DEMİR Liberta Yazılım Şirket Ortağı Gaziantep
Kayseri Melikgazi Temsilcisi Selçuk ÇELİK Ceha Büro Mobilyaları IT Manager Kayseri
Denizli Temsilcisi Cahit YILMAZ STFA Enerya Enerji Bilgi Teknolojileri Ar-Ge ve Dijitalleştirme Yöneticisi Denizli
Mersin Temsilcisi Cihan ADIM İnterfon Bayi Koordinatörü Mersin
Ankara Temsilcisi Umut YALÇIN Bakiyem.Com Yönetim Kurulu Başkanı Ankara
İstanbul Eyüp Temsilcisi Murat Can ÖZDEMİR Equinix IBX DataCenter Technician İstanbul
Gaziantep Şehitkamil Temsilcisi Ahmet TÜTÜNCÜLER Fig Bilgi Teknolojileri Genel Müdür Gaziantep
İstanbul Bayrampaşa Temsilcisi Atakan OYAN Armada Bilgisayar Satış Müdürü İstanbul
Antalya Serik Temsilcisi Ramazan CAN Serik Medya IT Manager & Güvenlik Sistemleri Danışmanı Antalya
İstanbul Beyoğlu Temsilcisi Cuma AKSAKAL Radisson Blu Hotel İstanbul Pera IT Supervisor İstanbul
Diyarbakır Merkez Temsilcisi Ömer ÇARNAÇAR Dimer Mermer Yazılım Uzmanı Diyarbakır
Ordu Temsilcisi Alptekin ŞAHİN Ordu Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Bilgi Sistemleri Uzmanı Ordu
İstanbul Sancaktepe Temsilcisi Hüseyin ÖZKALE Alotech Satış Direkörü İstanbul
Fransa Temsilcisi, İsviçre Temsilcisi (Vekaleten), Almanya Temsilcisi (Vekaleten) Hakan ATABAŞ Geliyoo Bilişim Yönetici Saint Louis – Fransa
Manisa Akhisar Temsilcisi Mustafa AYRANLI Actuant/Power Packer IT Manager Manisa
İzmir Gaziemir Temsilcisi Gürcan BİÇER Stackpole International IT Supervisor İzmir
İstanbul Pendik Temsilcisi Emre ALBAYRAK C Tech Bilişim BT Yöneticisi İstanbul
Balıkesir Temsilcisi Muzaffer AYDINOĞLU Özel Edremit Körfez Hastanesi Bilgi İşlem Müdürü Balıkesir
Sakarya Temsilcisi Yasin YİĞİT Asaş Alüminyum BT Uzmanı Sakarya
Bursa Temsilcisi Ruhan TOKSÖZ Right Team Danışmanlık Genel Müdür Bursa
İstanbul Şişli Temsilcisi Sedat DEMİRDOĞAN Jolly Tur Yazılım Geliştirme Ekip Lideri İstanbul
İstanbul Üsküdar Temsilcisi Özgür GÜVERÇİN Kıyı Emniyeti Genel Müdürlüğü Sistem Mühendisi İstanbul
İstanbul Ataşehir Temsilcisi Samet BAYRAKCI ODYA Teknoloji Technical Account Manager İstanbul
Bursa Nilüfer Temsilcisi Sema KARAKAŞ Stratum Account Manager Bursa
Sakarya Arifiye Temsilcisi Samet ÇAKIR Başak Traktör Sistem ve Network Uzmanı Sakarya
Bursa Gemlik Temsilcisi Erdem AKSOY Çimtaş IT Süreç ve Bilgi Güvenliği Müdür Yardımcısı Bursa
İstanbul Beykoz Temsilcisi Tolga DİNÇER DT Bilişim Grubu İcra Kurulu Başkanı İstanbul